Bizim Forum !..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bizim Forum !..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım 20qcf1k

CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım 914567sefa

CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım Reklamoj9

CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım 798359VIP-UYE

CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım

3 posters
YazarMesaj
sifrem123123
Banned
Banned

Para : 2311

CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım   CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım EmptyÇarş. Nis. 07, 2010 7:44 am

Counter Strike 1.5 ve 1.6 için logo yapmak istiyorsanız, aşağıdaki anlatımı uygulayınız.

Malum Programı İndiriniz:

Logonuzu yapacağınız programı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tıklayarak indiriniz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Counter Strike 1.5 İçin Logo Yapımı:

1) .rar dosyasının içindeki "HlTagConverter - Yorumla.Net" klasörüne girip, "HlTagConverter.exe" programını çalıştırınız.

2) "1. Open Image" butonundan resim seçiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 672x403 and weights 19KB.

3) "2 . Adjust Image" butonuna tıklayıp, açılan pencereden "Auto Size" ve sonrasında "Apply changes and convert to 256 colors" tıklayınız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

4) "3. Save Tag" butonunundan dosyayı .wad uzantılı olarak, "pldecal" adında, "C:\SIERRA\Half-Life\cstrike\" içine kaydediniz.

5) "C:\SIERRA\Half-Life\cstrike\" klasörüne gidip, "pldecal.wad" dosyasına sağ tıklayarak, "Özellikler"e giriniz ve sonrasında "Salt Okunur" seçeneğini aktifleştiriniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 795x594 and weights 50KB.

6) Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra oyunda "T" tuşu ile logonuzu kullanabilirsiniz.

Örnek Logo:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Counter Strike 1.6 İçin Logo Yapımı:

1) .rar dosyasının içindeki "HlTagConverter - Yorumla.Net" klasörüne girip, "HlTagConverter.exe" programını çalıştırınız.

2) "1. Open Image" butonundan resim seçiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 672x403 and weights 19KB.

3) "2 . Adjust Image" butonuna tıklayıp, açılan pencereden "Auto Size" ve sonrasında "Apply changes and convert to 256 colors" tıklayınız.

4) "3. Save Tag" butonunundan dosyayı .wad uzantılı olarak, "tempdecal" adında, "C:\Program Files\Valve\cstrike\" içine kaydediniz.

5) "C:\Program Files\Valve\cstrike\" klasörüne gidip, "tempdecal.wad" dosyasına sağ tıklayarak, "Özellikler"e giriniz ve sonrasında "Salt Okunur" seçeneğini aktifleştiriniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 796x597 and weights 49KB.

6) Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra oyunda "T" tuşu ile logonuzu kullanabilirsiniz.

Örnek Logo:

Takıldığınız ve yapamadığınız yerleri bu konu içerisinde sorunuz
Admin
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Admin

Para : 51994

MesajKonu: Geri: CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım   CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım EmptyPerş. Nis. 08, 2010 6:39 pm

saol ..
http://www.gamerata.com
ozany
Site Ortağı
Site Ortağı
ozany

Para : 5096

MesajKonu: Geri: CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım   CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım EmptyPerş. Nis. 08, 2010 7:25 pm

wayy saol Very Happy

CS 1.5 ve 1.6 İçin Logo Yapımı | Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cs 1.5 HLDS 4110 Server Kurma (Windows) RESİMLİ!!!
» Alliance ve Horde için Uçuş Noktaları(resimli)
» SRO Video Çekmek ve Montajlama Detaylı Anlatım
» Ogame üye olmak(resimli)
» WoW Resimli başlangıç rehberi